اطلاعیه آموزشی

۰۸ اسفند ۱۳۹۶ | ۱۱:۲۳ کد : ۱۳۷۱۷ اطلاعیه
تعداد بازدید:۱۱۴۸
  1. دانشجویان محترم لازم است طبق چارت (مخصوص هر رشته) دروس خود را انتخاب نمایند و در صورتی که دروسی را اخذ نموده­اید که در چارت مخصوص به رشته خود نمی­بینید جهت حذف درس حداکثر تا پایان وقت اداری 09/12/96 به کارشناس گروه مربوطه مراجعه نمائید بدیهی است مسئولیت اخذ دروس اشتباه به عهده دانشجو می­باشد.
  2. دانشجویان با معدل کمتر از 12 حداکثر می­توانند 14 واحد اخذ نمایند و برای حذف دروس اضافی حداکثر تا پایان وقت اداری 09/12/96 به کارشناس گروه مربوطه مراجعه نمایند مسئولیت عدم رعایت سقف مجاز به عهده دانشجو می­باشد.
  3. دانشجویانی که معدل بالای 12 دارند حداکثر می­توانند 20 واحد اخذ نمایند لازم است در صورت عدم رعایت سقف مجاز جهت حذف دروس مازاد به کارشناس گروه مراجعه نمایند مسئولیت عدم رعایت سقف مجاز به عهده دانشجو می­باشد.
  4. دانشجویانی که معدل ترم قبل آن­ها بالای 17 می­باشد با ارائه کارنامه به گروه می­توانند تا 24 واحد درسی اخذ نمایند.
  5. دانشجویان عزیز در زمان انتخاب واحد حتماً به تاریخ امتحان توجه نمایند بدیهی است که تاریخ امتحان تعیین شده به هیچ عنوان قابل تغیر نمی­باشد.
  6. حداکثر زمان جهت مراجعه به استاد برای درس کارآموزی و پروژه و انجام مکاتبات اداری آن تا پایان وقت اداری 15/12/96 می­باشد.
  7. انتخاب دروس وصیت امام (ره) و آشنایی با قرائت و رو خوانی قرآن کریم در هر نیمسال مازاد بر سقف مجاز بلامانع و نمره قبولی درس قرآن الزاماً 12 می باشد.
  8. دانشجویان بدون رعایت دروس پیش­نیاز نباید دروس بعدی را انتخاب نمایند.

کلید واژه ها: اطلاعیه آموزشیدانشکده اقتصاد و حسابداریدانشگاه آزاد اسلامیتهران مرکزی


( ۸ )